Voor wie?
Heeft een multidisciplinair team de diagnose van een autismespectrumstoornis gesteld? Dan komt een jongere mogelijk in aanmerking voor een behandelcoördinatie bij het Referentiecentrum autismespectrumstoornissen UZ Gent.
Daarbij gelden deze voorwaarden:
- De jongere is maximaal 18 jaar oud
- De jongere woont in Oost-Vlaanderen
- De jongere is aangesloten bij een zorgkas
- Er is geen sprake van een verstandelijke beperking
- Er zijn minstens twee behandelaars betrokken, bijvoorbeeld huisarts, auticoach, psycholoog, psychiater, thuisbegeleiding
Wat bieden we?
- We stellen het hulpverleningsproces op en coördineren het.
- We verrichten eventuele evaluaties.
- We geven informatie aan het sociaal en familiaal netwerk. We zorgen dus niet voor de dagelijkse behandeling of begeleiding.
- We overleggen met het zorgnetwerk, de school, het revalidatiecentrum, het Centrum Geestelijke Gezondheidszorg enz.
Hoe aanmelden?
De verwijzer stuurt deze twee documenten naar de eHealthbox van de dienst Kinder- en jeugdpsychiatrie - U.Z. GENT (71067049).
- Dit ingevulde aanmeldformulier (144.65 KB) "pdf"
- Een kopie van het verslag waarin de diagnose van een autismespectrumstoornis werd gesteld